#VolleyWrocław – żeńska siatkówka we Wrocławiu
x
Następny turniej

Volleymania Wrocław

Następne turnieje
Następny turniej

Volleymania Dolny Śląsk

miejsce
nazwa
data
al. I.J. Paderewskiego 35 (AWF) - mała sala
Volleymania Wrocław – kl. VI
Listopad 28, 2020
9:00
miejsce
nazwa
data
Miękinia
Volleymania Dolny Śląsk-Miękinia
Listopad 28, 2020
9:00

Terminarz turniejów

miejsce
turniej
data
al. I.J. Paderewskiego 35 (AWF) - mała sala
Volleymania Wrocław – kl. VI
Listopad 28, 2020
9:00
al. I.J. Paderewskiego 35 (AWF) - duża sala
Volleymania Wrocław – kl. IV
Grudzień 5, 2020
9:00
al. I.J. Paderewskiego 35 (AWF) - duża sala
Volleymania Wrocław – kl. V
Grudzień 5, 2020
12:00
Miękinia
Volleymania Dolny Śląsk-Miękinia
Listopad 28, 2020
9:00
Jaworzyna Śl.
Volleymania Dolny Śląsk-Jaworzyna Śl.
Grudzień 5, 2020
9:00
Janowice Wielkie (6x6)
Volleymania Dolny Śląsk-Janowice Wielkie
Grudzień 12, 2020
9:00

Terminarz zajęć

miejsce
zajęcia
  • Szkoła Podstawowa nr 1 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 3 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 9 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 28 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 32 we Wrocławiu
  • Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 44 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 50 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 58 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 61 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 63 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 74 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 75 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 76 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 78 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 80 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 91 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 97 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 108 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 113 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 118 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 72 we Wrocławiu
  • Szkoła Podstawowa nr 26 we Wrocławiu
  • SP MARCO POLO
  • Szkoła Podstawowa nr 22 we Wrocławiu
  • wtorek 16.15- 17.45 środa 15.30- 17.00

    Wojciech Langner

  • wtorek 15.30-17.00 kl. IV wtorek 17.00-18.30 kl. V-VI czwartek 15.30-17.00 kl. IV lub V-VI

    Dagmara Szulc-Wawrzyniak

  • wtorek 15:00-16:30 środa 14:00-15:30

    Maciej Jakubaszek

  • poniedziałek 16.00-16.45 sobota 9.30-11.00

    Roletta Duczmalewska-Sienkiewicz

  • wtorek 16:45-18:15 czwartek 15:40-17:10

    Bogusława Wołoszyn

  • środa 17:00-18:30 piątek 17:00-18:30 sobota 10:00-11:30

    Aleksandra Tracz

  • czwartek 18:05-19:35 piątek 18:05-19:35

    Katarzyna Dończyk

  • wtorek 15.25 – 16.55 środa 15.25 – 16.55 czwartek 15.25 – 16.55

    Paweł Drób

  • środa 13:30-15:00 kl. IV czwartek 15:10-16:40 kl. V-VI

    Małgorzata Karpińska

  • wtorek (dz) 13:30–15:00 środa (ch) 13:30–15:00 środa (dz) 15:00–16:30

    Wiktor Kosiek

  • wtorek 17:25-18:50 piątek 17:25-18:50

    Artur Kaczmarek

  • wtorek 16:00-17:30 czwartek 16:00-17:30 piątek 17:00 -18:30

    Agnieszka Grabowska

  • poniedziałek 14.30–16.00 wtorek 14.30-16.00 środa 14.30–16.00

    Izabela Kubczak

  • poniedziałek 16:00-17:30 wtorek 15:00-16:30 środa 15:45-17:15

    Marcin Łazik

  • poniedziałek 14.40-16.20 wtorek 16.20-17.05 środa 16.20-17.05 piątek 14.40-16.20

    Patrycja Woźniak

  • poniedziałek 14:30-16:00 wtorek 14:30-16:00

    Krzysztof Kubiak

  • wtorek 13:30–15:00 środa 13:30–15:00 czwartek 13:30–15:00

    Artur Zieliński

  • poniedziałek 14:30–16:00 Kl. VI (dz) środa 14:30–16:00 Kl. VI (ch) czwartek 15:15–16:45 Kl. V (dz i ch)

    Tomasz Wieliczko

  • poniedziałek 15:20-16:50 kl. V-VI środa 15:20-16:50 kl. IV czwartek 15:20-16:50 kl. V-VI

    Mariusz Durlak

  • poniedziałek 15.00 -16:30 piątek 14:00-15:30 sobota 8:00-10:30

    Janusz Gołąbek

  • wtorek 16:30-18.00 czwartek 16.30-18.00

    Paulina Rostojek

  • wtorek 14:45-16:15 środa 14:45-16:15

    Patryk Kowalik

    • Janowice Wielkie
    • Jaworzyna Śląska
    • Kamienna Góra
    • Kąty Wrocławskie
    • Kobierzyce
    • Miękinia
    • Milicz
    • Oborniki Śląskie
    • Syców
    • Trzebnica
    • Twardogóra
    • Wisznia Mała (Kryniczno)
    • Wisznia Mała (Szewce)
  • środa 16.30-18.30 piątek 16.30-18.30

    Piotr Lesiński

  • poniedziałek 13:30-15:30 piątek 13:30-15:00

    Tomasz Szewczak

  • wtorek 16:00- 17:30 czwartek 16:00- 17:30

    Marcin Bieńkowski

  • poniedziałek 15:00-16:30 środa 18:30-19:30 piątek 15:30-17:00

    Łukasz Krawczyk

  • wtorek 16 30 – 18 00 czwartek 16 30 – 18:30

    Kamil Wilczyński

  • wtorek 14.30 – 16.00 czwartek 14.30 – 16.00

    Karol Bernatek

  • wtorek 14.30 – 16.00 czwartek 14.30 – 16.00

    Krystian Walniczek

  • wtorek 14:30 – 16:00 czwartek 14:30 – 16:00

    Mirosława Roszyk

  • poniedziałek 16:30-18:00 środa 16:30-18:00 piątek 16:30-18:00

    Adrian Piętos

  • wtorek 15 00 – 16 30 piątek 14 00 – 15 30

    Małgorzata Kraszewska

  • wtorek 14.30 – 16.00 czwartek 14.30 – 16.00

    Edyta Formusiewicz

  • POBIERZ HARMONOGRAM

    Zobacz także

    Sklep Klubowy