pozycja
zespół
pkt
mecze
wygr.
przegr.
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1#VolleyWrocław0000
1BKS BOSTIK Bielsko – Biała0000
1Developres BELLA DOLINA Rzeszów0000
1E.LECLERC MOYA Radomka Radom0000
1Energa MKS Kalisz0000
1Grot Budowlani Łódź0000
1Grupa Azoty Chemik Police0000
1IŁCapital Legionovia Legionowo0000
1Joker Świecie0000
1Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz0000
1UNI Opole0000
1ŁKS Commercecon Łódź0000
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Energa MKS SMS Kalisz0000
1Juniorki młodsze #VolleyWrocław0000
1LTS Legionovia Legionowo0000
1PSPS SMS Police0000
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Juniorki młodsze #VolleyWrocław4220
2STS Sandecja Nowy Sącz3211
3GKS Wieżyca 2011 Stężyca2202
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1UNI Opole4220
2Enea Energetyk Poznań3211
3UKS Chemik SMS Olsztyn2202
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Juniorki #VolleyWrocław0000
1KS Pałac Bydgoszcz0000
1MKS Dąbrowa Górnicza0000
1PSPS SMS Police0000
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Enea Energetyk Poznań4220
2Juniorki #VolleyWrocław3211
2ŁMLKS Łaskovia Łask3211
4UKS Jagiellończyk Biała Podlaska2202
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Juniorki #VolleyWrocław4220
2UKS Jagiellończyk Biała Podlaska3211
3UKS Ares LO Nowa Sól2202
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Enea Energetyk Poznań4220
2ŁMLKS Łaskovia Łask3211
3UKS Culmen Chełmno2202
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1MKS MOS Wrocław12660
2Młodziczki #VolleyWrocław II10642
3MGLKS Sobieski Oława7615
3SL Salos RP Nowa Ruda7615
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Młodziczki #VolleyWrocław II12660
2MGLKS Sobieski Oława9633
3KS Sudety Kamienna Góra6606
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1UMKS Volley Głogów12660
2UKS Dwójka Milicz10642
3KS Olimpia Jawor8624
4Młodziczki #VolleyWrocław II6606
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Smilebus UKS Wieża Radków11651
1UMKS Volley Głogów11651
3UKS Koral Wrocław8624
4Młodziczki #VolleyWrocław I6606
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Młodziczki #VolleyWrocław I11651
2MKS IgnerHome Volley Świdnica9633
3UKS Dwójka Milicz7615
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Młodziczki #VolleyWrocław I12660
2MKS Rokita Brzeg Dolny10642
3SL Salos RP Nowa Ruda8624
4AZS AWF SMS II Wrocław6606
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1UKS Gmina Miękinia11651
2UKPS Lubin10642
3MKS Rokita Brzeg Dolny9633
4Młodziczki #VolleyWrocław II6606
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1UMKS Volley Głogów12660
2Młodziczki #VolleyWrocław I10642
3UKS Koral Wrocław8624
4MKS IgnerHome Volley Świdnica6606
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1AZS AWF SMS I Wrocław4216142
2Juniorki młodsze #VolleyWrocław4116133
3MKS IgnerHome Volley Świdnica3716133
4Smilebus UKS Wieża Radków251697
5KS Olimpia Jawor231679
6MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych211679
7UMKS Volley Głogów1816610
8AZS AWF SMS II Wrocław816313
9UKPS Lubin116016
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Juniorki #VolleyWrocław2910100
2AZS AWF SMS Wrocław251082
3MKS IgnerHome Volley Świdnica171064
4MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych101037
5KS Olimpia Jawor91037
6MGLKS Sobieski Oława010010
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Libero VIP Gwarant Aleksandrów Łódzki4618162
2MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych4318144
3UKS Jedynka Siewierz3918126
4MKS IgnerHome Volley Świdnica3819136
5UKS Sokół ’ 43 AZS AWF SMS Katowice2917107
6Energa MKS Kalisz II231789
7Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa2218810
8MKS Dąbrowa Górnicza2119712
9MGLKS Sobieski Oława1619613
10ŁMLKS Łaskovia Łask1619514
11Twardogóra #VolleyWrocław1020218
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Developres BELLA DOLINA Rzeszów5322184
2E.LECLERC MOYA Radomka Radom4822175
3Grupa Azoty Chemik Police4622166
4ŁKS Commercecon Łódź4622157
5BKS BOSTIK Bielsko – Biała37221210
6Grot Budowlani Łódź3522139
7IŁCapital Legionovia Legionowo33221210
8Energa MKS Kalisz31221012
9Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz2822814
10#VolleyWrocław2122616
11Joker Świecie1422418
12Enea PTPS Piła422121
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Juniorki młodsze #VolleyWrocław0000
1MKS V LO Developres Rzeszów0000
1UNI Opole0000
1ŁKS Siatkówka Żeńska Szkoła Gortata Łódź0000
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Energa MKS SMS Kalisz9330
2Enea Energetyk Poznań6321
3Juniorki #VolleyWrocław2312
4ABIS SP 64 Budowlani Łódź1303
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Juniorki młodsze #VolleyWrocław9330
2MKS Dwójka Zawiercie6321
3MUKS Joker Świecie3312
4UKS Ares LO Nowa Sól0303
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Juniorki młodsze #VolleyWrocław6220
2UKS Ares LO Nowa Sól3211
3LUKS Sukces Komprachcice0202
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1MKS Dwójka Zawiercie6220
2MUKS Joker Świecie3211
3SMS XXI LO Jedynka Tarnów0202
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1LTS Legionovia Legionowo9330
2Juniorki #VolleyWrocław5321
3MKS V LO Developres Rzeszów4312
4UKS Ares LO Nowa Sól0303
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1LTS Legionovia Legionowo6220
2MKS V LO Developres Rzeszów2211
3KPKS Halemba Ruda Śląska1202
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Juniorki #VolleyWrocław3110
2UKS Ares LO Nowa Sól0101
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych12660
2KS Sudety Kamienna Góra10642
3Młodziczki #VolleyWrocław II8624
4MGLKS Sobieski Oława6606
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1MKS Polonia Świdnica11651
1SL Salos RP Nowa Ruda11651
3MGLKS Sobieski Oława7615
3Młodziczki #VolleyWrocław II7615
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych12660
2Smilebus UKS Wieża Radków10642
3GKS Gaudia Trzebnica Zdrój8624
4Młodziczki #VolleyWrocław II6606
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1MKS Polonia Świdnica12660
2KS Olimpia Jawor10642
3UKPS Lubin8624
4Młodziczki #VolleyWrocław II6606
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1MKS Polonia Świdnica10642
2AZS AWF SMS Wrocław8532
2Smilebus UKS Wieża Radków8532
4Młodziczki #VolleyWrocław I6514
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Młodziczki #VolleyWrocław I12660
2UKS Lubań10642
3AZS AWF SMS Wrocław7615
3KS Milicz7615
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Młodziczki #VolleyWrocław I12660
2MKS MOS Wrocław10642
3MKS Polonia Świdnica7615
3UKPS Lubin7615
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1AZS AWF SMS Wrocław3211
1Juniorki młodsze #VolleyWrocław3211
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Juniorki młodsze #VolleyWrocław281091
2AZS AWF SMS Wrocław211082
3MKS Polonia Świdnica181073
4MMKS Kłodzko91028
5MKS Rokita Brzeg Dolny81028
6IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice61028
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Juniorki #VolleyWrocław5220
2AZS AWF SMS Wrocław4211
3UKS Lubań0202
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1MKS Polonia Świdnica87543222
2Juniorki młodsze #VolleyWrocław7627252
3Grupa Azoty Chemik Police6022211
4Developres BELLA DOLINA Rzeszów5922211
5AZS AWF SMS Wrocław57341816
6MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych45322012
7ŁKS Commercecon Łódź4322148
8Młodziczki #VolleyWrocław I4223194
9Juniorki #VolleyWrocław4219154
10IŁCapital Legionovia Legionowo4222148
11Grot Budowlani Łódź3822139
12UKS Lubań3518135
13#VolleyWrocław III Liga3212111
14Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz3222913
15BKS BOSTIK Bielsko – Biała3022913
16Smilebus UKS Wieża Radków2817116
17Enea PTPS Piła28221012
18MMKS Kłodzko2820812
19KS Milicz2824717
20Młodziczki #VolleyWrocław II2724321
21AZS AWF Piko Sport Wrocław261192
22Energa MKS Kalisz2522814
23E.Leclerc Radomka Radom2022715
24#VolleyWrocław1722616
24KS Olimpia Jawor1716610
26UKS 13 LO 7 Zielona Góra161266
27LTS Legionovia Legionowo15550
28UKPS Lubin151239
29Tygrysy Strzelin141257
30MGLKS Sobieski Oława1422121
31KKS Ren But Złotoryja131138
32MKS Dwójka Zawiercie12541
33SL Salos RP Nowa Ruda11651
34UMKS Volley Głogów1115213
35KS Sudety Kamienna Góra10642
35MKS MOS Wrocław10642
37Energa MKS SMS Kalisz9330
37UKS Ares LO Nowa Sól919316
39GKS Gaudia Trzebnica Zdrój8624
39MKS Rokita Brzeg Dolny81028
41Enea Energetyk Poznań6321
41IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice61028
41MKS V LO Developres Rzeszów6523
41MUKS Joker Świecie6523
45Wisła Warszawa222022
46ABIS SP 64 Budowlani Łódź1303
46KPKS Halemba Ruda Śląska1202
48LUKS Sukces Komprachcice0202
48PAUZA0000
48Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA0000
48SMS XXI LO Jedynka Tarnów0202
48SP 97 we Wrocławiu0000
48SP nr 2 w Obornikach Śląskich0000
48SP nr 28 we Wrocławiu0000
48SP w Miękini0000
48Szkoła Blisko Natury0000
48Technikum Fryzjerskie Copacabana0000
48UNI Opole0000
48ŁKS Siatkówka Żeńska Szkoła Gortata Łódź0000
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Młodziczki #VolleyWrocław I12660
2Smilebus UKS Wieża Radków10642
3KS Milicz8624
4UMKS Volley Głogów6606
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Publiczna Szkoła Marco Polo66000
2Szkoła Podstawowa nr 3041000
3SP 97 we Wrocławiu0000
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1#VolleyWrocław III Liga3212111
2AZS AWF Piko Sport Wrocław261192
3UKS 13 LO 7 Zielona Góra161266
4Tygrysy Strzelin141257
5KS Milicz131248
6KKS Ren But Złotoryja131138
7UKS Ares LO Nowa Sól61028
8PAUZA0000
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Juniorki #VolleyWrocław271091
2UKS Lubań251091
3AZS AWF SMS Wrocław14945
4MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych111046
5UMKS Volley Głogów5927
6MKS Polonia Świdnica51019
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Juniorki młodsze #VolleyWrocław3010100
2MKS Polonia Świdnica241082
3MMKS Kłodzko191064
4MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych101046
5KS Olimpia Jawor71028
6MGLKS Sobieski Oława110010
PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.
1Grupa Azoty Chemik Police6022211
2Developres BELLA DOLINA Rzeszów5922211
3ŁKS Commercecon Łódź4322148
4IŁCapital Legionovia Legionowo4222148
5Grot Budowlani Łódź3822139
6Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz3222913
7BKS BOSTIK Bielsko – Biała3022913
8Enea PTPS Piła28221012
9Energa MKS Kalisz2522814
10E.Leclerc Radomka Radom2022715
11#VolleyWrocław1722616
12Wisła Warszawa222022