Strona główna » Aktualności » Od EWL #VolleyWrocław do TAURON Ligi – debiut Martyny Wysoczańskiej! 

Od EWL #VolleyWrocław do TAURON Ligi – debiut Martyny Wysoczańskiej! 

Dla Martyny Wysoczańskiej, wychowanki Olimpii Jawor i siatkarki młodzieżowych zespołów EWL #VolleyWrocław, czwartkowy wieczór w Hali Orbita był jednym z najważniejszych dni w dotychczasowej karierze. Właśnie wtedy po raz pierwszy wystąpiła na parkietach TAURON Ligi, reprezentując barwy seniorskiego #VolleyWrocław. 

Martyna od lat związana jest z naszym klubem. Przez pięć sezonów reprezentowała EWL #VolleyWrocław, gdzie konsekwentnie rozwijała swoje umiejętności i stawała się jednym z filarów formacji przyjęcia i obrony.  

W inauguracyjnym meczu sezonu pojawiła się na parkiecie w trzecim secie, wnosząc do gry spokój, energię i pewność w defensywie. Był to pierwszy krok w seniorskiej siatkówce i jednocześnie potwierdzenie, że siatkarki młodzieżowych zespołów EWL #VolleyWrocław są gotowe, by sięgać po najwyższe cele. 

Dla całej naszej akademii to moment wyjątkowy. Pokazuje, że wspólna praca – zawodniczek, trenerów, rodziców i całego zaplecza klubu – naprawdę ma sens. Martyna to inspiracja dla wszystkich młodych siatkarek, które marzą o grze w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. 

Jesteśmy z niej niezwykle dumni i wierzymy, że to dopiero początek pięknej drogi w seniorskim świecie! 

Skip to content