#VolleyWrocław – żeńska siatkówka we Wrocławiu

Rusza nowy cykl „Piłka na aucie” [wideo]

[dkpdf-button]
Seniorki
06/08/2021
Autor: Asia Adamska

Objechaliśmy cały Wrocław wzdłuż i wszerz! Wszystko po to, żeby stworzyć wyjątkowy cykl o nazwie „Piłka na Aucie”. Dzięki samochodom Mercedes-Benz Grupa Wróbel odwiedziliśmy naszych przyjaciół i partnerów. Kilka godzin nagrań, atrakcyjne lokalizacje, dużo ciekawych historii, jeszcze więcej wspomnień. Wybrane siatkarki oraz osoby ze sztabu trenerskiego #VolleyWrocław opowiedziały o swoich pasjach. To wyjątkowa okazja, żeby poznać ich bliżej. Podczas przygotowywania tego projektu pokonaliśmy kilkanaście kilometrów, ale było warto. Dzięki Mercedes, bez Ciebie by się nie udało!

Mercedes-Benz Grupa Wróbel to firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym. Od niemal 30 lat posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów marki Mercedes-Benz. Sieć salonów i serwisów to obecnie dziewięć oddziałów Mercedes-Benz, zlokalizowanych we Wrocławiu, Opolu, Jeleniej Górze, Pietrzykowicach, Lubinie, Zielonej Górze, Częstochowie i Straszynie k. Gdańska.

Na początek zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi cyklu, a już w przyszłym tygodniu ukaże się pierwszy, premierowy odcinek. Tego nie można przegapić!

Następny mecz


Seniorki
DataStrona głównaCzas/WynikiNa wyjeździe