Strona główna » Aktualności » Ruszają zapisy na Turniej Ognia!

Ruszają zapisy na Turniej Ognia!

TURNIEJ PAR MIESZANYCH WE WROCŁAWIU!!

Po wodzie i powietrzu przyszedł czas na najbardziej gorący z żywiołów – ogień 🔥

Zapraszamy na trzecią odsłonę cyklu turniejów „4 Żywioły”, która odbędzie się 28 czerwca na GEM-ie we Wrocławiu. Tym razem zmierzymy się z Ogniem – żywiołem energii, emocji i walki do ostatniej piłki.

🏐 Format: turniej par mieszanych
📍 Miejsce: GEM Wrocław, ul. Józefa Mianowskiego 2B
📅 Termin: 28 czerwca 2026r
🕣 Start turnieju: 8:00*

Niezależnie od tego, czy walczycie o podium, czy po prostu chcecie aktywnie spędzić dzień w świetnym towarzystwie – ten turniej jest dla Was. Czeka na Was dużo grania, sportowa rywalizacja i przede wszystkim świetna atmosfera.

📝 Zapisy trwają od wtorku 23.06 do czwartku (25.06) do godz. 23:59.

Aby zgłosić swoją parę, należy wypełnić formularz dostępny na stronie 👉https://forms.gle/br71kT6QiQNstZCq8 oraz opłacić startowe na platformie Go Decathlon 👉https://go.decathlon.pl/…/6cd12e0a-8cdb-4759-90f3…

Zbierz partnera lub partnerkę i dołącz do trzeciego żywiołu w naszej turniejowej serii. Widzimy się na boisku! 🏐

*Z uwagi na przewidywany upał – organizator dopuszcza rozegranie meczów od 6:00, jeśli obie pary zgodzą się solidarnie na takie rozwiązanie

Skip to content