#VolleyWrocław – żeńska siatkówka we Wrocławiu
x
Następny mecz

#VolleyWrocław II Liga

#VolleyWrocław III Liga

Młodziczki #VolleyWrocław II

Młodziczki #VolleyWrocław I

Juniorki młodsze #VolleyWrocław

Juniorki #VolleyWrocław

DataStadionCzas/WynikiGoście
2020-12-05 16:00:5405/12/2020
17:00
VS
DataStadionCzas/WynikiGoście
DataStadionCzas/WynikiGoście
2020-11-29 09:00:2129/11/2020
10:00
VS
DataStadionCzas/WynikiGoście
2020-11-29 09:00:1129/11/2020
10:00
VS
DataStadionCzas/WynikiGoście
2020-12-04 23:00:0705/12/2020
00:00
VS
DataStadionCzas/WynikiGoście
2020-10-18 12:00:5718/10/2020
13:00
VS
DataStadionCzas/WynikiGoście
2020-12-05 16:00:5405/12/2020
17:00
VS
DataStadionCzas/WynikiGoście
DataStadionCzas/WynikiGoście
2020-11-29 09:00:2129/11/2020
10:00
VS
DataStadionCzas/WynikiGoście
2020-11-29 09:00:1129/11/2020
10:00
VS
DataStadionCzas/WynikiGoście
2020-12-04 23:00:0705/12/2020
00:00
VS
DataStadionCzas/WynikiGoście
2020-10-18 12:00:5718/10/2020
13:00
VS
POBIERZ HARMONOGRAM
TABELA
TERMINARZ
ETAP II Liga Kobiet – faza zasadnicza
  • II Liga Kobiet – faza zasadnicza

pozycja

zespół

punkty

mecze

wygr.

przegr.

sety

wygr.

przegr.

stosunek

PozycjaDrużynaPktM. Rozegr.Wygr.Przegr.Sety Wygr.Sety Przegr.Stosunek Setów
1Libero VIP Gwarant Aleksandrów Łódzki176601853.60
2UKS Sokół ‚ 43 AZS AWF SMS Katowice177521982.38
3UKS Jedynka Siewierz1484418141.29
4MKS IgnerHome Volley Świdnica116421391.44
5MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych105321171.57
6MKS Dąbrowa Górnicza973414170.82
6ŁMLKS Łaskovia Łask973411130.85
8Energa MKS Kalisz II773410160.63
8Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa763311150.73
10MGLKS Sobieski Oława672510170.59
11#VolleyWrocław II Liga48177210.33
OKRES Nadchodzące
  • Nadchodzące
  • Rozegrane
  • Wszystkie
DataStadionCzas/WynikiGościeMiejsce spotkania
2020-11-29 16:00:2329/11/2020
17:00
1 - 3
GOSiR Twardogóra
2020-11-28 17:00:1928/11/2020
18:00
3 - 0
OCKF Oława
2020-11-26 16:00:1626/11/2020
17:00
3 - 2
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-11-25 16:00:2925/11/2020
17:00
3 - 0
ŚOSiR w Świdnicy
2020-11-24 16:00:1624/11/2020
17:00
3 - 0
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-11-22 16:00:3422/11/2020
17:00
3 - 1
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-11-21 16:00:5821/11/2020
17:00
3 - 2
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-11-21 16:00:5021/11/2020
17:00
3 - 1
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-11-21 16:00:4521/11/2020
17:00
3 - 2
ŚOSiR w Świdnicy
2020-11-15 16:00:1115/11/2020
17:00
1 - 3
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-11-14 16:00:4514/11/2020
17:00
1 - 3
OCKF Oława
2020-11-14 16:00:3314/11/2020
17:00
3 - 2
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-11-14 16:00:2014/11/2020
17:00
0 - 3
Arena Kalisz
2020-11-14 16:00:1814/11/2020
17:00
VS
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-11-11 16:00:2611/11/2020
17:00
3 - 0
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-11-07 16:00:3607/11/2020
17:00
0 - 3
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-11-07 16:00:2207/11/2020
17:00
0 - 3
GOSiR Twardogóra
2020-11-04 17:30:3904/11/2020
18:30
0 - 3
GOSiR Twardogóra
2020-10-30 16:00:3930/10/2020
17:00
0 - 3
Arena Kalisz
2020-10-24 16:00:1624/10/2020
17:00
0 - 3
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-10-21 16:00:0621/10/2020
17:00
3 - 2
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-10-17 16:00:5117/10/2020
17:00
3 - 0
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-10-17 16:00:0917/10/2020
17:00
3 - 1
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-10-10 16:00:1810/10/2020
17:00
1 - 3
OCKF Oława
2020-10-10 13:00:4710/10/2020
14:00
VS
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-10-09 23:00:2610/10/2020
00:00
0 - 3
Hala Wałbrzyskich Mistrzów
2020-10-07 16:00:5307/10/2020
17:00
3 - 0
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-10-07 16:00:4007/10/2020
17:00
VS
2020-10-07 08:07:3207/10/2020
09:07
VS
GOSiR Twardogóra
2020-10-06 23:00:5007/10/2020
00:00
0 - 3
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-10-03 23:00:3504/10/2020
00:00
3 - 2
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-10-02 23:00:4903/10/2020
00:00
3 - 0
Arena Kalisz
2020-10-02 23:00:4203/10/2020
00:00
3 - 0
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-10-02 23:00:4203/10/2020
00:00
1 - 3
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-10-02 23:00:0603/10/2020
00:00
2 - 3
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-09-26 10:00:0526/09/2020
11:00
3 - 1
ŚOSiR w Świdnicy
2020-09-25 23:00:4826/09/2020
00:00
VS
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-09-25 23:00:4226/09/2020
00:00
2 - 3
Hala Wałbrzyskich Mistrzów
2020-09-25 23:00:3526/09/2020
00:00
3 - 2
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-09-25 23:00:2526/09/2020
00:00
3 - 2
OCKF Oława
2020-03-20 16:00:4520/03/2020
17:00
VS
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-03-20 16:00:3720/03/2020
17:00
VS
Arena Kalisz
2020-03-20 16:00:2120/03/2020
17:00
VS
OCKF Oława
2020-03-20 16:00:1520/03/2020
17:00
VS
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-03-20 16:00:0120/03/2020
17:00
VS
Hala Wałbrzyskich Mistrzów
2020-03-20 16:00:0120/03/2020
17:00
VS
2020-03-13 16:00:5513/03/2020
17:00
VS
GOSiR Twardogóra
2020-03-13 16:00:4313/03/2020
17:00
VS
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-03-13 16:00:2613/03/2020
17:00
VS
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-03-13 16:00:1513/03/2020
17:00
VS
ŚOSiR w Świdnicy
2020-03-13 16:00:0813/03/2020
17:00
VS
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-03-13 16:00:0213/03/2020
17:00
VS
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-02-27 16:00:5527/02/2020
17:00
VS
2020-02-27 16:00:3327/02/2020
17:00
VS
Arena Kalisz
2020-02-27 16:00:2127/02/2020
17:00
VS
OCKF Oława
2020-02-27 16:00:2027/02/2020
17:00
VS
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-02-27 16:00:1727/02/2020
17:00
VS
Hala Wałbrzyskich Mistrzów
2020-02-27 16:00:0327/02/2020
17:00
VS
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-02-13 16:00:5013/02/2020
17:00
VS
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-02-13 16:00:4713/02/2020
17:00
VS
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-02-13 16:00:4413/02/2020
17:00
VS
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-02-13 16:00:2813/02/2020
17:00
VS
GOSiR Twardogóra
2020-02-13 16:00:1613/02/2020
17:00
VS
ŚOSiR w Świdnicy
2020-02-13 16:00:1313/02/2020
17:00
VS
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-01-30 16:00:5330/01/2020
17:00
VS
2020-01-30 16:00:4730/01/2020
17:00
VS
Arena Kalisz
2020-01-30 16:00:3530/01/2020
17:00
VS
Hala Wałbrzyskich Mistrzów
2020-01-30 16:00:3430/01/2020
17:00
VS
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-01-30 16:00:2030/01/2020
17:00
VS
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-01-30 16:00:1530/01/2020
17:00
VS
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-01-23 16:10:2523/01/2020
17:10
VS
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-01-23 16:00:3423/01/2020
17:00
VS
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-01-23 16:00:2023/01/2020
17:00
VS
ŚOSiR w Świdnicy
2020-01-23 16:00:0423/01/2020
17:00
VS
OCKF Oława
2020-01-23 16:00:0223/01/2020
17:00
VS
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-01-16 16:00:5216/01/2020
17:00
VS
Arena Kalisz
2020-01-16 16:00:5016/01/2020
17:00
VS
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-01-16 16:00:4816/01/2020
17:00
VS
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-01-16 16:00:2816/01/2020
17:00
VS
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-01-16 16:00:1116/01/2020
17:00
VS
2020-01-16 16:00:0416/01/2020
17:00
VS
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-01-09 16:00:5909/01/2020
17:00
VS
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-01-09 16:00:4309/01/2020
17:00
VS
OCKF Oława
2020-01-09 16:00:3009/01/2020
17:00
VS
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-01-09 16:00:2009/01/2020
17:00
VS
Hala Wałbrzyskich Mistrzów
2020-01-09 16:00:1309/01/2020
17:00
VS
GOSiR Twardogóra
2020-01-09 16:00:1009/01/2020
17:00
VS
ŚOSiR w Świdnicy
DataStadionCzas/WynikiGościeMiejsce spotkania
2020-11-29 16:00:2329/11/2020
17:00
1 - 3
GOSiR Twardogóra
2020-11-28 17:00:1928/11/2020
18:00
3 - 0
OCKF Oława
2020-11-26 16:00:1626/11/2020
17:00
3 - 2
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-11-25 16:00:2925/11/2020
17:00
3 - 0
ŚOSiR w Świdnicy
2020-11-24 16:00:1624/11/2020
17:00
3 - 0
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-11-22 16:00:3422/11/2020
17:00
3 - 1
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-11-21 16:00:5821/11/2020
17:00
3 - 2
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-11-21 16:00:5021/11/2020
17:00
3 - 1
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-11-21 16:00:4521/11/2020
17:00
3 - 2
ŚOSiR w Świdnicy
2020-11-15 16:00:1115/11/2020
17:00
1 - 3
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-11-14 16:00:4514/11/2020
17:00
1 - 3
OCKF Oława
2020-11-14 16:00:3314/11/2020
17:00
3 - 2
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-11-14 16:00:2014/11/2020
17:00
0 - 3
Arena Kalisz
2020-11-14 16:00:1814/11/2020
17:00
VS
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-11-11 16:00:2611/11/2020
17:00
3 - 0
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-11-07 16:00:3607/11/2020
17:00
0 - 3
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-11-07 16:00:2207/11/2020
17:00
0 - 3
GOSiR Twardogóra
2020-11-04 17:30:3904/11/2020
18:30
0 - 3
GOSiR Twardogóra
2020-10-30 16:00:3930/10/2020
17:00
0 - 3
Arena Kalisz
2020-10-24 16:00:1624/10/2020
17:00
0 - 3
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-10-21 16:00:0621/10/2020
17:00
3 - 2
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-10-17 16:00:5117/10/2020
17:00
3 - 0
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-10-17 16:00:0917/10/2020
17:00
3 - 1
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-10-10 16:00:1810/10/2020
17:00
1 - 3
OCKF Oława
2020-10-10 13:00:4710/10/2020
14:00
VS
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-10-09 23:00:2610/10/2020
00:00
0 - 3
Hala Wałbrzyskich Mistrzów
2020-10-07 16:00:5307/10/2020
17:00
3 - 0
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-10-07 16:00:4007/10/2020
17:00
VS
2020-10-07 08:07:3207/10/2020
09:07
VS
GOSiR Twardogóra
2020-10-06 23:00:5007/10/2020
00:00
0 - 3
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-10-03 23:00:3504/10/2020
00:00
3 - 2
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-10-02 23:00:4903/10/2020
00:00
3 - 0
Arena Kalisz
2020-10-02 23:00:4203/10/2020
00:00
3 - 0
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-10-02 23:00:4203/10/2020
00:00
1 - 3
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-10-02 23:00:0603/10/2020
00:00
2 - 3
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-09-26 10:00:0526/09/2020
11:00
3 - 1
ŚOSiR w Świdnicy
2020-09-25 23:00:4826/09/2020
00:00
VS
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-09-25 23:00:4226/09/2020
00:00
2 - 3
Hala Wałbrzyskich Mistrzów
2020-09-25 23:00:3526/09/2020
00:00
3 - 2
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-09-25 23:00:2526/09/2020
00:00
3 - 2
OCKF Oława
2020-03-20 16:00:4520/03/2020
17:00
VS
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-03-20 16:00:3720/03/2020
17:00
VS
Arena Kalisz
2020-03-20 16:00:2120/03/2020
17:00
VS
OCKF Oława
2020-03-20 16:00:1520/03/2020
17:00
VS
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-03-20 16:00:0120/03/2020
17:00
VS
Hala Wałbrzyskich Mistrzów
2020-03-20 16:00:0120/03/2020
17:00
VS
2020-03-13 16:00:5513/03/2020
17:00
VS
GOSiR Twardogóra
2020-03-13 16:00:4313/03/2020
17:00
VS
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-03-13 16:00:2613/03/2020
17:00
VS
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-03-13 16:00:1513/03/2020
17:00
VS
ŚOSiR w Świdnicy
2020-03-13 16:00:0813/03/2020
17:00
VS
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-03-13 16:00:0213/03/2020
17:00
VS
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-02-27 16:00:5527/02/2020
17:00
VS
2020-02-27 16:00:3327/02/2020
17:00
VS
Arena Kalisz
2020-02-27 16:00:2127/02/2020
17:00
VS
OCKF Oława
2020-02-27 16:00:2027/02/2020
17:00
VS
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-02-27 16:00:1727/02/2020
17:00
VS
Hala Wałbrzyskich Mistrzów
2020-02-27 16:00:0327/02/2020
17:00
VS
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-02-13 16:00:5013/02/2020
17:00
VS
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-02-13 16:00:4713/02/2020
17:00
VS
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-02-13 16:00:4413/02/2020
17:00
VS
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-02-13 16:00:2813/02/2020
17:00
VS
GOSiR Twardogóra
2020-02-13 16:00:1613/02/2020
17:00
VS
ŚOSiR w Świdnicy
2020-02-13 16:00:1313/02/2020
17:00
VS
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-01-30 16:00:5330/01/2020
17:00
VS
2020-01-30 16:00:4730/01/2020
17:00
VS
Arena Kalisz
2020-01-30 16:00:3530/01/2020
17:00
VS
Hala Wałbrzyskich Mistrzów
2020-01-30 16:00:3430/01/2020
17:00
VS
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-01-30 16:00:2030/01/2020
17:00
VS
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-01-30 16:00:1530/01/2020
17:00
VS
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-01-23 16:10:2523/01/2020
17:10
VS
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-01-23 16:00:3423/01/2020
17:00
VS
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-01-23 16:00:2023/01/2020
17:00
VS
ŚOSiR w Świdnicy
2020-01-23 16:00:0423/01/2020
17:00
VS
OCKF Oława
2020-01-23 16:00:0223/01/2020
17:00
VS
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-01-16 16:00:5216/01/2020
17:00
VS
Arena Kalisz
2020-01-16 16:00:5016/01/2020
17:00
VS
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-01-16 16:00:4816/01/2020
17:00
VS
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-01-16 16:00:2816/01/2020
17:00
VS
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-01-16 16:00:1116/01/2020
17:00
VS
2020-01-16 16:00:0416/01/2020
17:00
VS
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-01-09 16:00:5909/01/2020
17:00
VS
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-01-09 16:00:4309/01/2020
17:00
VS
OCKF Oława
2020-01-09 16:00:3009/01/2020
17:00
VS
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-01-09 16:00:2009/01/2020
17:00
VS
Hala Wałbrzyskich Mistrzów
2020-01-09 16:00:1309/01/2020
17:00
VS
GOSiR Twardogóra
2020-01-09 16:00:1009/01/2020
17:00
VS
ŚOSiR w Świdnicy
DataStadionCzas/WynikiGościeMiejsce spotkania
2020-11-29 16:00:2329/11/2020
17:00
1 - 3
GOSiR Twardogóra
2020-11-28 17:00:1928/11/2020
18:00
3 - 0
OCKF Oława
2020-11-26 16:00:1626/11/2020
17:00
3 - 2
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-11-25 16:00:2925/11/2020
17:00
3 - 0
ŚOSiR w Świdnicy
2020-11-24 16:00:1624/11/2020
17:00
3 - 0
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-11-22 16:00:3422/11/2020
17:00
3 - 1
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-11-21 16:00:5821/11/2020
17:00
3 - 2
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-11-21 16:00:5021/11/2020
17:00
3 - 1
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-11-21 16:00:4521/11/2020
17:00
3 - 2
ŚOSiR w Świdnicy
2020-11-15 16:00:1115/11/2020
17:00
1 - 3
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-11-14 16:00:4514/11/2020
17:00
1 - 3
OCKF Oława
2020-11-14 16:00:3314/11/2020
17:00
3 - 2
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-11-14 16:00:2014/11/2020
17:00
0 - 3
Arena Kalisz
2020-11-14 16:00:1814/11/2020
17:00
VS
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-11-11 16:00:2611/11/2020
17:00
3 - 0
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-11-07 16:00:3607/11/2020
17:00
0 - 3
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-11-07 16:00:2207/11/2020
17:00
0 - 3
GOSiR Twardogóra
2020-11-04 17:30:3904/11/2020
18:30
0 - 3
GOSiR Twardogóra
2020-10-30 16:00:3930/10/2020
17:00
0 - 3
Arena Kalisz
2020-10-24 16:00:1624/10/2020
17:00
0 - 3
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-10-21 16:00:0621/10/2020
17:00
3 - 2
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-10-17 16:00:5117/10/2020
17:00
3 - 0
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-10-17 16:00:0917/10/2020
17:00
3 - 1
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-10-10 16:00:1810/10/2020
17:00
1 - 3
OCKF Oława
2020-10-10 13:00:4710/10/2020
14:00
VS
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-10-09 23:00:2610/10/2020
00:00
0 - 3
Hala Wałbrzyskich Mistrzów
2020-10-07 16:00:5307/10/2020
17:00
3 - 0
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-10-07 16:00:4007/10/2020
17:00
VS
2020-10-07 08:07:3207/10/2020
09:07
VS
GOSiR Twardogóra
2020-10-06 23:00:5007/10/2020
00:00
0 - 3
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-10-03 23:00:3504/10/2020
00:00
3 - 2
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-10-02 23:00:4903/10/2020
00:00
3 - 0
Arena Kalisz
2020-10-02 23:00:4203/10/2020
00:00
3 - 0
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-10-02 23:00:4203/10/2020
00:00
1 - 3
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-10-02 23:00:0603/10/2020
00:00
2 - 3
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-09-26 10:00:0526/09/2020
11:00
3 - 1
ŚOSiR w Świdnicy
2020-09-25 23:00:4826/09/2020
00:00
VS
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-09-25 23:00:4226/09/2020
00:00
2 - 3
Hala Wałbrzyskich Mistrzów
2020-09-25 23:00:3526/09/2020
00:00
3 - 2
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-09-25 23:00:2526/09/2020
00:00
3 - 2
OCKF Oława
2020-03-20 16:00:4520/03/2020
17:00
VS
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-03-20 16:00:3720/03/2020
17:00
VS
Arena Kalisz
2020-03-20 16:00:2120/03/2020
17:00
VS
OCKF Oława
2020-03-20 16:00:1520/03/2020
17:00
VS
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-03-20 16:00:0120/03/2020
17:00
VS
Hala Wałbrzyskich Mistrzów
2020-03-20 16:00:0120/03/2020
17:00
VS
2020-03-13 16:00:5513/03/2020
17:00
VS
GOSiR Twardogóra
2020-03-13 16:00:4313/03/2020
17:00
VS
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-03-13 16:00:2613/03/2020
17:00
VS
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-03-13 16:00:1513/03/2020
17:00
VS
ŚOSiR w Świdnicy
2020-03-13 16:00:0813/03/2020
17:00
VS
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-03-13 16:00:0213/03/2020
17:00
VS
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-02-27 16:00:5527/02/2020
17:00
VS
2020-02-27 16:00:3327/02/2020
17:00
VS
Arena Kalisz
2020-02-27 16:00:2127/02/2020
17:00
VS
OCKF Oława
2020-02-27 16:00:2027/02/2020
17:00
VS
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-02-27 16:00:1727/02/2020
17:00
VS
Hala Wałbrzyskich Mistrzów
2020-02-27 16:00:0327/02/2020
17:00
VS
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-02-13 16:00:5013/02/2020
17:00
VS
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-02-13 16:00:4713/02/2020
17:00
VS
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-02-13 16:00:4413/02/2020
17:00
VS
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-02-13 16:00:2813/02/2020
17:00
VS
GOSiR Twardogóra
2020-02-13 16:00:1613/02/2020
17:00
VS
ŚOSiR w Świdnicy
2020-02-13 16:00:1313/02/2020
17:00
VS
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-01-30 16:00:5330/01/2020
17:00
VS
2020-01-30 16:00:4730/01/2020
17:00
VS
Arena Kalisz
2020-01-30 16:00:3530/01/2020
17:00
VS
Hala Wałbrzyskich Mistrzów
2020-01-30 16:00:3430/01/2020
17:00
VS
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-01-30 16:00:2030/01/2020
17:00
VS
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-01-30 16:00:1530/01/2020
17:00
VS
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-01-23 16:10:2523/01/2020
17:10
VS
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-01-23 16:00:3423/01/2020
17:00
VS
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-01-23 16:00:2023/01/2020
17:00
VS
ŚOSiR w Świdnicy
2020-01-23 16:00:0423/01/2020
17:00
VS
OCKF Oława
2020-01-23 16:00:0223/01/2020
17:00
VS
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-01-16 16:00:5216/01/2020
17:00
VS
Arena Kalisz
2020-01-16 16:00:5016/01/2020
17:00
VS
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siewierzu
2020-01-16 16:00:4816/01/2020
17:00
VS
Hala SP-4 Aleksandrów Łódzki
2020-01-16 16:00:2816/01/2020
17:00
VS
Hala Widowiskowa AZS Nysa
2020-01-16 16:00:1116/01/2020
17:00
VS
2020-01-16 16:00:0416/01/2020
17:00
VS
Hala sportowa MOS w Łasku
2020-01-09 16:00:5909/01/2020
17:00
VS
Zespół Szkół Sportowych w Dąbrowie Górniczej
2020-01-09 16:00:4309/01/2020
17:00
VS
OCKF Oława
2020-01-09 16:00:3009/01/2020
17:00
VS
Hala Sportowa VI LO w Katowicach
2020-01-09 16:00:2009/01/2020
17:00
VS
Hala Wałbrzyskich Mistrzów
2020-01-09 16:00:1309/01/2020
17:00
VS
GOSiR Twardogóra
2020-01-09 16:00:1009/01/2020
17:00
VS
ŚOSiR w Świdnicy